SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: `My możemy - wy chcielibyście` by sLs (aka `bAck In thE gAmE`).

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Prolog.

Hejter czyli nikt…………..

Kulturysta byłem od zawsze,
eeeeeeeeeeeeee…………
to znaczy zawsze chciałem być,
eeeeeeeeeeeee
to znaczy kiedys,dawno temu!

Nawet ziomy z podwórka mówili mi ze niezle wyglądam
wierzyłem im……………wierzyłem.

…. do czasu gdy przypadkiem usłyszałem :
"Teeeeee
Znowu idzie największy leszcz i popychadło osiedla …."

Denerwowało mnie to ze każdy ma mnie w dupie.

Dlatego zostalem hejterem.

Teraz siedze całymi dniami na FORUM i JADE….!
Jeżeli cos mi się nie podoba to znaczy ze jest kiepskie
jezeli czegos nie rozumiem to znaczy ze jest glupie,
jeżeli ktos jest wiekszy ode mnie to znaczy ze jedzie na koxie,
jezli ktos ma wiecej niż dwa opakowania supli na cykl
to już jest suploman.

To ja-anonimowy,internetowy h*j ,
na forach zostawiam po sobie gnój.
`


……..to dla wszystkich hejterów tego forum!!


Rozwinięcie.

Miałem nie robic tego testu tutaj - ale robie naprzeciw wszystkim laserom,leszczom i szczekaczom tego forum.

Nie chce wymieniac nick’ów ale ostatnio chyba jest trendy być od początku trwania testu nastawionym do autora na NIE…….

Zaczęło się od 1 czy 2 kolesi - ale widocznie zaprosili kolegów z piaskownicy bo jest ich wiecej niż ludzi którzy cos wnoszą czy próbuja chociaz pomóc dobra radą.

Testy są nie tylko po to aby się pochwalic co się teraz je - ale po to są przede wszystkim aby coś wyciągnąć z nich, poprawić, czy nauczyć.
Cenię ludzi którzy pomagają,wyjaśniają i nie raz pomimo uporu autorów - stale kieruja na lepsza drogą.

Niestety większość jest tylko po to a by się ponabijać,wylac swoja zawiść za pomocą klawiatury na internetowym forum.
Nie wiem skąd bierze się takie podejście - widocznie tak niektórzy mają i niestety są niereformowalni.
Zazdrośc,zawiść i nienawiśc to ich cechuje - wam się nic nie udało w zyciu zrobic czy osiągnąć - czemu utrudniacie to innym…?

Nie cierpie ludzi z takim podejściem - których jedynym zadaniem jest pojechanie po kims na forum - w końcu to ich królestwo - tutaj sa bezkarni, tutaj mogą dowartościowac swoje marne ego,anonimowo może zrobic komus jazde - bo w prawdziwym życiu nigdy by tego nie zrobił.

Nie cierpie ludzi którzy nic niegdy nie zrobili na forum z własnej inicjatywy, maja po 10 postów na łeb - a przechwalaja się i wiedzą wszystko najlepiej - tak jakby mieli do czynienia z tym sportem co najmniej od dziecka.
Ale ich zadanie polega tylko na obsmarowaniu każdego - nie wazne za co.

Rozumiem ze można nie mieć kasy na suple,
może być szkoda na nie wydac tylke kasy - w końcu tani sport to nie jest.
można mieć zakazy,
można studiowac/pracować itd.

Ale……..
większość z tych krzykaczy nigdy nie zgłosiła się do zadnego naboru,
a nawet jak się proponuje suplementy za darmo - po to aby udowodnili ze cos wiedzą i potrafia zrobic a jedynym warunkiem jest poprowadzenie testu - znajdują kolejne 10powodów na NIE!


Epilog

Sumując - wszystkie ćmoki,czopy i mondzioły tego forum łączcie się - teraz macie kolejna szansę na to aby pyskować,szczekać,wyzywać,narzekac i krytykować - to jedynie potraficie robic…….

to co mam im do powiedzenia:

F*CK you All…………..!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
…………………………………………………

……a wracając do tematu.

proszę darowac sobie zbędne komentarze – lipa,h*jowo,za duzo fatu itd.

Jak jest – to każdy widzi – ja chyba najbardziej – wiec po to ten cykl.

To co zawsze wystepuje u mnie – po cyklu zazwyczaj przerwa a do tego dieta schodzi na „psy” a ile można to dieta nazwac jeszcze.
Hamburgery,hotdogi,pizze i reszta dupnego zarcia – do tego braki snu(przeprowadzka – spalem po 3-4h/dzien) + po raz kolejny przez kilka dobrych dni dieta (kilka kanapek dziennie) zrobily swoje – wszsytko polecialo chyba w brzuch - ………ale zdjęcia nizej.


Z góry przepraszam za jakos fotek – zmieniłem mieszkanie i już nie mam takiej miejscowki do robienia zdjęć jak na tamtym – ale pewnie 2-3cykle i cos znajde….

Test z biegu – bo naprawde byłem już nastawiony na brak neta (chciałem go mieć ale ciagle telefony od kilku tygodni i ciagle zbywanie dawalo do myslenia) – wiec przepraszam za wszystkie literówki,niedociągnięcia,itd.

Od wczoraj mam neta – i tak jak pisalem jeśli w ciagu 2-3 tygodni będę go miał to zrobie test – jeśli nie to nie
…..i mam od wczoraj mam!!

Większość skopiuje z tego co napisałem kilkanascie dni temu – reszte będę uzupełniam na bieżąco.

I tak:

Czas trwania: 52dni

Dieta:

Zgodnie z zalozeniami:
BMR = 66 + (13.7 x twoja_waga_w_kg) + (5 x twój_wzrost_w_cm) - (6.8 x wiek)

przy wadze ~90kg
28lat
178cm wzrostu

moje zapotrzebownaie wynosi
=66 + 1233 + 890 – 190= 2000kcal
2000kcal * 1,5= 3000kcal


I zastanawiałem się nad dwiema opcjami do wyboru - podobne:
-w DT na 0 - reszta dni -5%
-lub caly czas -5%

Wtbralem opcje nr 1:
W DT na ‘0’
W DNT na -5%
…i tak przez minimum 14 dni – potem waga,centymetr + lustro o dalsze cięcie lub zostawiamy bez zmian.

Sama dieta – wrzuce tylko bilans dzienny – jak uda mi się założyć test to wszystko uzupełnię – razem ze zdjęciami:

w dzień treningowy:




gdy dniówki




gdy nocki




…..teraz dopiero mi wyszło w czym tkiwl problem we wcześniejszych masówkach – dieta prawie podobna w DT i DNT ale nie do końca – i to prawie robi wielka róznice …….na około 800kcal!!
Stąd te moje chudniecia w czaie pracy a tycie w DT……..ale mniejsza o to – wiem gdzie był problem.

Jutro dam dokladnie info na temat diety.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
..........................

Suple – tak jaki pisałem – tym razem z Ergo Pharm – przynamniej wiekszoc:




bialka




aminki




dopalacze




Dawkowanie:




+ oczywiscie 0-3,witaminki,zimc,magnes i troche innych.

...............................................

….a trening – powrót do split’a:

piatek

AERO

Klatka:
- Wyciskanie plasko 4-5x
- Wyc. sztangielek skos 4x
- Rozpietki skos 3x

Triceps:
- wyciag (linki/drazek) 3x
- Franc. płasko/skos 3-4x

HIIT
brzuch

Sobota

Plecy:
- wioslo 4x
- sciaganie drazka do szyii 4x
- Wioslo wyc. jednoracz 4x

Biceps:
- modlitewnik łamana 3x
- hantle mlotek 4x

- Szrugsy 4x

- Przedramię 4x

niedziela

AERO

Nogi:
- Przysiad masz./sztanga 4x
- Prostowanie nog 4x
- Wspiecia na palce 4-6x

Barki:
- Wyciskanie zza glowy 4x
- Latanie 3x
- Unoszenie do przodu 2x
- latanie w opadzie 2x

HIIT
brzuch


Wtorek / Środa


AERO
brzuch


... tak to wygladalo jeszcze tydzien temu - od tego łikendu sa malutkie zmiany:
wracam do treningu piatek+niedziela+wtorek

jednak 3dni pod rzad to za duzo - w sobote juz nie daje rady wa w niedziele umieram.

Tez kilka cwiczen sie zmieniloi - wszystko wychodzi w praniu.

Jutro i na dniach wiecej info.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Fotki & wymiary





luz







bezbon







bic Tylem







plecy luz







bic bok







bicek przod




nogi








….jeszcze raz przepraszam za fotki.
dzisiaj je dopiero przekopiowałem na kompa – jakbym wiedział ze jest tak jak jest to bym zrobil ponownie.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-06-26 02:51:31

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
.....proszę jakiegos moda o zmiane tematau na :

TEST: `My możemy - wy chcielibyście` by sLs (aka `bAck In thE
gAmE`).


dziekuje z góry.

..................

Oczywscie wszystkie porady mile widziane.

Tylko krowa nie zmieniua poglądów.

......choc pewnie dopiero jutro bedzie do poprawy jak dam dietke.

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
.....gwoli wyjasnienia:

cykl zacząłem 5 czerwca !

Zostało mi jeszcze 4 tygodnie + 3 dni = razem pięc `minicykli` (ze tak to nazwe ) treningowych.

Zobaczylem jak organzim reaguje na wszystko - suple na 100% (tak jak planowalem).

Waga nie wiem - moze zdeka poleciala - ale chyba mało - po likendzie sie zwaze i potem zdecyduje co robie z dieta - na razie jest:
DT - na 100% (na utrzymanie)
DNT - na 95% (-5%)

pewnie zwaze sie i zejde do -10%
....ale najpierw waga + centymetr.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No więc ja zacznę .

Dlaczego akurat AMP2?

Bardzo dużo węgli jak na reduckję. Te proporcje to już na stałe czy okres przejściowy po masie?

Mam nadzieje, że wybiłeś sobie z głowy A6W

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
Fajnie Sls że postanowiłeś wrzucić teścik bo zawsze miło się Twoje testy czyta.Cycki i brzuch zdecydowanie do poprawy i będzie bardzo si . Soga już Ci nie wlepię więc zostaje życzyć powodzenia ;)

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 16779 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68839
wraszcie powazny czlowiek wie co robi
bede wpadal
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
nareszcie jakiś test do czytania - też takie były tylko znafcy wleźli i zaczęli ingerować w dietę, trening jak i życie towarzyskie...

palimy brzucha i jaazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Jak długa była przerwa od treningów i dobrego jedzenia?

Solaros jak to jest, że po przerwie znowu musisz walczyć o lepszą sylwetkę, a spadki i brzucho są spore, jak na Ciebie oczywiście bo obiektywnie dużo tego nie ma, piję do Ciebie dbającego o swoją sylwetkę bardziej niż inni.

Nie lepiej jednak odrobinkę bardziej się postarać i nie popuszczać aż tak bardzo pasa w okresie regeneracji? Szkoda wypracowanych efektów.

Nasuwa mi się wniosek, że masa zbudowana w dużej mierze na suplementach i wspomagaczach, jest bardzo "ulotna"... Wyprowadźcie mnie z błędu, jeśli się mylę.

A tak poza tym to z chęcią będę śledził test, bo na pewno warto jak zawsze. Powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl jesien-zima-wiosna, jakie sumplementy

Następny temat

kreatyna+zma+tauryna+glutamina+hmb ?

WHEY premium